Nasze słupki.

Nasze słupki.

Systemowe słupki balustrad.

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu balustrad nierdzewnych z gotowych, wcześniej wyprodukowanych elementów balustrad. Jednym z ich kluczowych części jest słupek balustrady, stanowiący podparcie zarówno pochwytu (poręczy), jak i elementów wypełniających w postaci prętów, rurek czy tafli szkła. Dlatego niezwykle ważne jest wykonanie słupka o pożądanych cechach oraz najwyższej jakości. Firma AVIS – balustrady nierdzewne gwarantuje to dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz własnemu warsztatowi w którym wytwarzane są słupki. Oba te elementy pozwalają uzyskać elementy balustrad nierdzewnych o najwyższej jakości oraz gwarantują zadowolenie klienta. Ponadto dzięki własnemu warsztatowi firma Avis zdolna jest do wyprodukowania słupków, a w związku z tym i balustrad, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

słupek elementy balustrad 17.970.0004.12

Obecnie nasza firma produkuje słupki balustrad z rur okrągłych o średnicy 42,4 mm i 48,3 mm oraz rur kwadratowych (profili) o przekroju 40 mm x 40 mm. W zależności od potrzeb, a także indywidualnych wymagań klienta słupki te wykonywane są ze stali nierdzewnej AISI 304, oraz stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI 316. Ponadto firma AVIS – balustrady nierdzewne, wykonuje słupki w dwóch rodzajach wykończeń powierzchni: szlifowanej (satynowej) oraz polerowanej. Słupki stanowiące elementy balustrad mogą być montowane do górnej powierzchni stopni schodowych czy balkonu. W przypadku gdy wymagają tego względy użytkowe bądź estetyczne, słupki mogą być montowane „od boku” (montaż boczny). Nieco wyższy koszt słupka montowanego „od boku” rekompensuje możliwość zaoszczędzenia powierzchni użytkowej biegu schodów czy tarasu. W naszej ofercie posiadamy również słupki narożne, które montowane w narożach pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów wizualnych (szczególnie w przypadku balustrad szklanych). W zależności od potrzeb oraz wymagań klienta wypełnienie balustrad stanowić mogą zarówno rurki ze stali nierdzewnej, jak i tafle szkła. Zależnie od tego słupki uzbrajane są w odpowiednią ilość uchwytów przelotowych stanowiących podparcie dla rurek nierdzewnych, bądź uchwytów do szkła stanowiących element nośny balustrady szklanej. Dla bardziej wymagających klientów firma AVIS oferuje słupki balustrad wykonywane ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo w efekcie machoń, złoty dąb, wenge oraz orzech włoski. Są to słupki ze stali nierdzewnej, które wyglądem przypominają słupki drewniane. Ponadto wykonujemy również słupki o średnicy 42,0 mm z litego drewna, które może może być malowane bejcą i lakierowane.
Cykl produkcyjny słupka do balustrady nierdzewnej rozpoczyna się na warsztacie, gdzie ze stalowej rury nierdzewnej wycinany jest trzon słupka o odpowiedniej długości. Następnie do tak przygotowanego elementu przyłączany jest, przy pomocy spawania, krążek montażowy stanowiący mocowanie słupka do podłoża. Kolejnym krokiem jest nałożenie na słupek rozety, która stanowi element dekoracyjny.
Na ostatnim etapie produkcji do słupka montowane są uchwyty przelotowe bądź uchwyty do szkła. Zwieńczenie słupka stanowi podpora poręczy słupka, która wklejana jest w słupek. Tak przygotowany element balustrady, zanim trafi do klienta, poddawany jest dokładnej kontroli na każdym etapie produkcji. Dzięki temu jesteśmy pewni, że każdy słupek wyprodukowany przez nas spełni Państwa oczekiwania.

A.

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Comments are closed.