Nierdzewne balustrady balkonowe – Usługi

Nierdzewne balustrady balkonowe – Usługi

Firma AVIS oferuje balustrady balkonowe jest wiodącym w kraju dostawcą elementów do balustrad balkonowych oraz balustrad schodowych ze stali nierdzewnej. Nasz szeroki asortyment, wysokie stany magazynowe, szybka reakcja na zamówienia naszych klientów i profesjonalna obsługa na całym etapie sprzedażowym pozwoliły zbudować silną markę, z której jesteśmy niezwykle dumni.

Nasza codzienna praca to dziesiątki wycen balustrad nierdzewnych, opartych na zapytaniach otrzymywanych drogą mailową, telefoniczną i poprzez nasze portale sprzedażowe. Nasz dział handlowy służy pomocą w każdym przypadku. Przesłana do nas dokumentacja techniczna zwykle wystarczy byśmy mogli stworzyć kosztorys elementów balustrad nierdzewnych składających się na całą realizację dla balustrad balkonowych, schodowych oraz innych rozwiązań balustrad z nierdzewki.

Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie wykonać niestandardowe elementy balustrad. Najczęściej dotyczy to produkcji słupków na wymiar, zgodnie z podesłanym projektem, cięcia rur oraz wykańczaniu powierzchni w efekt satynowy lub polerowany.

Zamówienia kompletnych systemów balustrad nierdzewnych wysyłamy kurierem na terenie Polski. Wysyłki za granicę realizujemy po indywidualnym obliczeniu kosztu transportu. Nasi klienci z Niemiec mogą składać zamówienia poprzez nasz oddział w Görlitz.

AVIS zatrudnia także kilka doświadczonych ekip montażystów, pozwalając zakupić u nas balustrady z montażem balustrad „na gotowo”. Aktualnie działamy na terenach województw: śląskie, małopolskie i części opolskiego. Codziennie montujemy balustrady balkonowe, balustrady na schody i w innych miejscach, gdzie należy zapewnić bezpieczeństwo przed upadkiem.

Zapraszamy do dalszej lektury naszego bloga.