System mieczowy, czyli innowacyjne podejście do balustrady aluminiowej

System mieczowy, czyli innowacyjne podejście do balustrady aluminiowej

AKOS to marka, która stale poszukuje ciekawych rozwiązań dla balustrad aluminiowych, oferuje w swoim asortymencie nietuzinkowy system mieczowy, za sprawą którego, można w pełni dopasować balustrady do warunków obiektów budowlanych.

 

Mocowanie boczne do szkła od 6 do 12 mm,      aluminium, efekt stali nierdzewnej.
Uchwyt posadzkowy do szkła od 6 do 16 mm, aluminium, efekt stali nierdzewnej.

 

 

To innowacyjne podejście opiera projekt systemu balustrad o specjalne mocowania elementów, umożliwiające płynną regulację ich wysokości. Nie mniej istotny jest również ich szalenie atrakcyjny design, który wnosi powiew nowoczesności i świeżych światowych trendów do całej aranżacji obiektów. Ciekawy kształt elementów oraz ich surowy i jednocześnie intrygujący charakter, doskonale podkreśla wyrafinowaną stylistykę.

Detalem, który bez wątpienia wyróżnia ten system balustrad są innowacyjne rozwiązania, jakie producent wykorzystał w stopie montażowej, wykorzystując śruby dociskowe. Ten niepozorny detal, pozwala dopasować wysokość pionu słupka balustrady w trakcie montażu – co przekłada się na maksymalne dopasowanie wykonania.

Ponieważ system mieczowy jest nietypowym i bardzo innowacyjnym rozwiązaniem, wymaga on specjalistycznych elementów, dzięki którym, perfekcyjne wykończenie balustrad staje się dziecinnie proste. Producent oferuje zatem detale takie jak:

  • Gotowe słupki
  • Elementy wypełnienia
  • Elementy wypełnienia 14 x 14 mm
  • Pochwyt nakładany na słupek
  • Elementy dla pochwytu 60 x 25 mm
  • Elementy dla pochwytu Ø50,0 mm

    Uchwyt posadzkowy do szkła od 6 do 12 mm, aluminium, efekt stali nierdzewnej.
Uchwyt posadzkowy do szkła od 6 do 16 mm, aluminium, efekt stali nierdzewnej

Comments are closed.