O nas – AVIS Balustrady

O nas – AVIS Balustrady

Firma AVIS – balustrady nierdzewne oferuje barierki balkonowe oraz elementy balustrad. Jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem działającym na rynku od 2009 roku zajmującym się produkcją, importem oraz sprzedażą systemowych elementów balustrad wykonanych ze stali nierdzewnej jak i gotowych balustrad systemowych.
Dzięki współpracy z firmą Q -Railing, światowym liderem w dziedzinie balustrad, oferowane przez nas balustrady wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje spełnienie restrykcyjnych norm budowlanych ETB oraz AbZ. Oprócz balustrad nierdzewnych w ofercie naszej firmy znajdują się daszki szklane oraz wszelkiego rodzaju narzędzia oraz materiały szlifierskie niezbędne przy pracy ze stalą nierdzewną.

Siedziba naszej firmy mieści się w Rybniku w województwie Śląskim. Do swojej dyspozycji mamy budynek handlowo – produkcyjny o powierzchni 1000 m2 na który składają się: część biurowa, magazyn centralny oraz warsztat ślusarski. Zachęcamy Państwa do odwiedzania nas w celu obejrzenia ekspozycji z oferowanych przez naszą firmę systemów balustrad oraz uzyskania wyceny. Dzięki własnemu warsztatowi jesteśmy w stanie dopasować nasze rozwiązania do indywidualnych wymagań klienta. Posiadamy również oddział handlowy w Gorlitz obsługujący klientów na terenie Niemiec.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy oraz wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale się rozwijamy otwierając kolejne oddziały regionalne naszej firmy. W styczniu 2018 na terenie całej Polski działa poza centralą w Rybniku aż 13 oddziałów regionalnych AVIS: 

 • AVIS Oddział Częstochowa
 • AVIS Oddział Wielkopolska
 • AVIS Oddział Kraków
 • AVIS Oddział Bukowina Tatrzańska
 • AVIS Oddział Toruń
 • AVIS Oddział Warszawa
 • AVIS Oddział Łódź
 • AVIS Oddział Wrocław
 • AVIS Oddział Mazury
 • AVIS Oddział Gdańsk
 • AVIS Oddział Zielona Góra
 • AVIS Oddział Żywiec
 • AVIS Oddział Olesno
 • AVIS Oddział Darłowo

Aby sprawdzić aktualną bazę naszych oddziałów i znaleźć przedstawiciela najbliżej Waszej inwestycji Zapraszamy na podstronę oddziałów regionalnych >

gdzie znajdziecie aktualną bazę i dane teleadresowe.

 

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo blisko 9000 produktów, co powoduje że jest ona jedną z najatrakcyjniejszych w Polsce. Jesteśmy wiodącą firmą na rynku krajowym w zakresie produkcji i sprzedaży elementów balustrad, o czym świadczy fakt dostarczania ich do takich miejsc jak: Hotel Bałtyk w Kołobrzegu, Lotnisko Okęcie, Stadion ERGO Arena w Gdańsku czy Stadion Miejski we Wrocławiu. Warto również wspomnieć, że balustrady wykonane z oferowanych przez nas elementów można spotkać w wielu krajach Europy (Norwegia, Szwecja, Austria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Serbia, Czechy,Białoruś czy Litwa to tylko niektóre z nich) jak i świata (Australia).

Firma AVIS – balustrady nierdzewne składa się z następujących działów:

Dział handlowy zajmujący się obsługą klienta indywidualnego oraz hurtowego jak i doradztwem w zakresie technologicznym (m.in. dotyczącego odpowiedniego doboru materiałów do skonstruowania balustrady systemowej).

Dział produkcyjny odpowiedzialny za produkcję elementów balustrad oraz słupków. Każdy pracownik działu posiada certyfikaty do prac spawalniczych metodą TIG zgodnie z normą PN – EN 287 – 1 : 2001. Warsztat ślusarski wyposażony jest w nowoczesne narzędzia do spawania oraz obróbki stali nierdzewnej.

Dział montażu który stanowi zespół doświadczonych pracowników, zajmujący się dokonywaniem pomiarów oraz wizji lokalnej w miejscu przyszłej inwestycji, jak i profesjonalną realizacją balustrady. Montaż prowadzimy zarówno w przypadku klientów indywidualnych jak i biznesowych na terenie Śląska oraz Małopolski. Wybierając nasze balustrady możecie być Państwo pewni, że wykonane one zostały zgodnie z obowiązującymi wymaganiami oraz przepisami prawnymi.

Zachęcamy do współpracy i zakupów balustrad nierdzewnych oraz elementów balustrad, a także gotowych systemów balustrad do samodzielnego montażu!