Jak dopasować balustrady do wnętrza?

Jak dopasować balustrady do wnętrza?

Balustrady – szczególnie te nowoczesne wykonane ze stali nierdzewnej – to idealne rozwiązanie dla każdego kto ceni ponadczasowy styl, który sprawdzi się nie tylko na balkonach, ale również we wnętrzach – tych nowoczesnych czy też bardziej tradycyjnych. Jak jednak dopasować balustrady, aby doskonale pasowały do naszego wystroju?

 

Balustrady ze stali nierdzewnej, to wyjątkowo wdzięczny materiał, który wspaniale łączy się z innymi typu szkło czy drewno, dlatego dobranie rozwiązania do aranżacji wnętrza może być wyjątkowo przyjemnym zadaniem. W zależności od typu schodów czy stylu wystroju:

  • balustrady z dodatkiem drewna, warto dobrać do schodów drewnianych, które wspólnie stworzą niezwykle udaną kompozycję; połączenie to nada zaciszu domowemu przytulności i ciepłego nastroju;
  • klasyczne balustrady w całości wykonane ze stali, będą rewelacyjnym dodatkiem do wnętrza nowoczesnego, w którym przeważają elementy ze szkła czy aluminium;
  • oparte o elementy ze szkła balustrady to strzał w dziesiątkę, jeżeli zależy nam na stworzeniu stylu industrialnego lub skandynawskiego we wnętrzach; dodają one lekkości i smukłości całej aranżacji.

Balustrady do wystroju wnętrza mogą być wyjątkowym akcentem, który podkreśla stylistykę, pięknie zdobi i wprowadza ciekawą atmosferę. Można dobierać je w wariantach już gotowych, jak również na zamówienie, dzięki czemu będą idealnie dopasowane. Nietypowe wzornictwo czy też ciekawe detale balustrad można dowolnie aranżować, a bogaty wybór dostępny w naszej ofercie, pozwoli stworzyć wymarzone wnętrza.


Comments are closed.